MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE

UPRAVA ZA STRUČNU PODRŠKU RAZVOJU POLJOPRIVREDE I RIBARSTVA

Školska shema – Najavljene aktivnosti – Tablica 4

Tablica 4. NAJAVA PRATEĆE OBRAZOVNE MJERE U SKLOPU ŠKOLSKE SHEME ZA ŠKOLSKU GODINU 2018./2019. od  30.05. do 06.06.2019.
R. br. ŠKOLA/OBRAZOVNA USTANOVA MJESTO DATUM, VRIJEME PRATEĆA OBRAZOVNA MJERA PROVESTI ĆE ZAPOSLENIK/CI UPRAVE ZA STRUČNU PODRŠKU
1. OŠ. Pavao Belas Brdovec 17.05.2019.
8.00 sati
Satovi kušanja mlječnih proizvoda Manuel Čičko
2. OŠ. Luka Luka 21.05.2019.
13.30 sati
Satovi kušanja voća Ana Posedi, Dunja Prvčić
3. OŠ. Jakovlje Jakovlje 21.05.2019.
12.30 sati
Satovi kušanja mlječnih proizvoda Manuel Čičko
4. OŠ. Jurja Habdelića Velika Gorica 22.05.2019.
8.00 sati
Satovi kušanja voća i mliječnih proizvoda Dunja Prvčić, Anđelka Pejaković, Dalibor Zima
5. OŠ. Vladimir Nazor Pisarovina 23.05.2019.
10.30 sati
Satovi kušanja voća Ana Posedi, Dunja Prvčić
6. OŠ. Stjepana Bencekovića Rakov Potok 23.05.2019.
10.00 sati
Satovi kušanja mlječnih proizvoda Manuel Čičko
7. OŠ. Klinča Sela Donja Zdenčina 24.05.2019.
9.50 sati
Satovi kušanja voća Ana Posedi, Dunja Prvčić
8. OŠ. Mihaela Šiloboda Sveti Martin pod Okićem 24.05.2019.
11.45 sati
Satovi kušanja mlječnih proizvoda Dalibor Zima
9. ČOŠ. Daruvar Daruvar 04.06.2019.
11.00 sati
Satovi kušanja voća Jadranka Berić
10. OŠ. Domašinec Domašinec 05.06.2019. Satovi kušanja mliječnih proizvoda Mirjana Bengeri i Valerija Čižmak
11. II. OŠ. Vrbovec Vrbovec 05.06.2019.
11.10 sati
Satovi kušanja mlječnih proizvoda Dalibor Zima
12. OŠ. Eugena Kumičića Velika Gorica 05.06.2019.
11.00 sati
Satovi kušanja voća Ana Posedi, Dunja Prvčić
13. SŠ. Čazma Čazma 06.06.2019.
10.00 sati
Satovi kušanja voća Tanja Lasić Jašarović
14. OŠ. Ivan Benković Dugo Selo 06.06.2019.
11.20 sati
Satovi kušanja voća Ana Posedi, Dunja Prvčić
15. Škola za odgoj i obrazovanje Pula 07.06.2019.
10.40-11.25 sati
Satovi kušanja Zdravko Miholić
16. OŠ. Dore Pejačević Našice 07.06.2019.
8.00 – 8.45 sati
Satovi kušanja Ruža Skenderović
17. Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 07.06.2019.
10.00-10.45 sati
Satovi kušanja Ruža Skenderović
18. I. OŠ. Ogulin  Ogulin 10.06.2019.
12.00 sati
Satovi kušanja mliječnih proizvoda Srećko Kostelić, Bernarda Dražetić
19. OŠ. Đuro Pilar Slavonski Brod 10.06.2019.
13.00 sati
Satovi kušanja voća Mara Maglić, Vera Novaković
20. OŠ. Silvije Strahimir Kranjčević Levanjska Varoš 10.06.2019.
14.00-14.45 sati
Satovi kušanja voća Snježana Numanović
21. OŠ. Ivana Mažuranića Vinkovci 10.06.2019. Satovi kušanja Božica Dolić, Mara Živković
22. OŠ. Bedekovčina Bedekovčina 10.06.2019.
15.00 sati
Satovi kušanja voća Sanja Gregurić, Gordana Jurina, Sandra Majsec
23. PŠ. Brestovec Orehovički Brestovec Orehovički 10.06.2019.
13.20 sati
Satovi kušanja voća Sanja Gregurić, Gordana Jurina
24. OŠ. Kustošija Zagreb 10.06.2019.
8.50- 9.35 sati
Satovi kušanja voća Joško Bubalo
25. Srednja škola Valpovo Valpovo 11.06.2019.
9.50-10.35 sati
Satovi kušanja voća Ruža Skenderović
26. OŠ. Budrovci Budrovci 11.06.2019.
9.40 – 10.25 sati
Satovi kušanja voća Snježana Numanović
27. Srednja strukovna škola Đakovo 11.06.2019.
14.50-15.35 sati
Satovi kušanja voća Snježana Numanović
28. OŠ. Hinka Juhna Podgorač 12.06.2019
10.15- 11.00 sati
Satovi kušanja voća Ruža Skenderović
29. OŠ. Ivana Mažuranića Vinkovci 12.06.2019. Satovi kušanja sira Nada Matić, Tatjana Oršolić
30. OŠ.  Zmajevac Zmajevac 13.06.2019.
8.30 – 9.15 sati
Satovi kušanja voća Ruža Skenderović
31. PRO Donji Mosti Donji Mosti 10.6.2019. /9,15 Satovi kušanja voća Vesna Bradić
32. OŠ Mirka Pereša Kapela 10.6.2019./11,00 Satovi kušanja voća Vesna Bradić
33. POŠ Veliki Zdenci Veliki Zdenci 12.6.2019. – 10:00 satovi kušanja voća Grozdana Grubišić-Popović
34. POŠ Veliki Zdenci Veliki Zdenci 12.6.2019. – 10:50 predavanje Grozdana Grubišić-Popović
35. OŠ. Zmajevac,
P.Š.Novi bezdan
Novi Beudan 14.06.2019.
8.45 – 9.30 sati
Satovi kušanja voća Ruža Skenderović
36. OŠ. Pokupsko Pokupsko 15.05.2019.
9.30 sati
Predavanja Ana Posedi, Dunja Prvčić
37. SŠ. Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola Samobor 17.05.2019.
13.05 sati
Predavanja Ana Posedi, Dunja Prvčić
38. OŠ. Pavao Belas Brdovec 17.05.2019.
8.00 sati
Predavanja Manuel Čičko
39. OŠ. Luka Luka 21.05.2019.
13.30 sati
Predavanja Ana Posedi, Dunja Prvčić
40. OŠ. Jakovlje Jakovlje 21.05.2019.
12.30 sati
Predavanja Manuel Čičko
41. OŠ. Jurja Habdelića Velika Gorica 22.05.2019.
8.00 sati
Predavanja Dunja Prvčić, Anđelka Pejaković, Dalibor Zima
42. OŠ. Vladimir Nazor Pisarovina 23.05.2019.
10.30 sati
Predavanja Ana Posedi, Dunja Prvčić
43. OŠ. Stjepana Bencekovića Rakov Potok 23.05.2019.
10.00 sati
Predavanja Manuel Čičko
44. OŠ. Klinča Sela Donja Zdenčina 24.05.2019.
9.50 sati
Predavanja Ana Posedi, Dunja Prvčić
45. OŠ. Mihaela Šiloboda Sveti Martin pod Okićem 24.05.2019.
11.45 sati
Predavanja Dalibor Zima
46. OŠ. Slano Slano 27.05.2019. Predavanja Frano Mihlinić
47. OŠ. Fra Ante Gnječa Staševica 27.05.2019. Predavanja Ivana Tomac Talajić, Ante Mijić
48. I. OŠ. Bjelovar Bjelovar 03.06.2019.
8.00 sati
Predavanja Jadranka Berić
49. OŠ. Ivo Dugandžić-Mišić Komin 03.06.2019. Predavanja Ivana Tomac Talajić, Ante Mijić
50. ČOŠ. Daruvar Daruvar 04.06.2019.
10.00 sati
Predavanja Jadranka Berić
51. II.OŠ. Vrbovec Vrbovec 05.06.2019.
11.10 sati
Predavanja Dalibor Zima
52. OŠ. Eugena Kumičića Velika Gorica 05.06.2019.
11.00 sati
Predavanja Ana Posedi, Dunja Prvčić
53. OŠ. Don Mihovila Pavlinivića Metković 05.06.2019. Predavanja Ivana Tomac Talajić, Ante Mijić
54. Obrtnička i tehnička škola Dubrovnik 05.06.2019. Predavanja Zoran Kajić
55. OŠ. Strahoninec Strahoninec 06.06.2019. Predavanja
Školsko mlijeko
Mirjana Bengeri i Valerija Čižmak
56. OŠ. Ivan Benković Dugo Selo 06.06.2019.
11.20 sati
Predavanja Ana Posedi, Dunja Prvčić
57. OŠ. Alojzija Stepinca Zagreb 07.06.2019.
8.00-9.45 sati
Predavanje voće, povrće Marijan Mavračić
58. OŠ. Dore Pejačević Našice 07.06.2019.
9.00 – 9.45 sati
Predavanja Ruža Skenderović
59. Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 07.06.2019.
11.00-11.45 sati
Predavanja Ruža Skenderović
60. Osnovna škola Benkovac Benkovac 07.06.2019.
10.00 sati
Predavanja Zvonimir Vlatković
61. OŠ. Iver Sesvete 10.06.2019.
9.00-9.45 sati
Predavanja
(2.razred)
Anđelka Pejaković
62. OŠ. Đuro Pilar Slavonski Brod 10.06.2019.
12.00 sati
Predavanja Mara Maglić, Vera Novaković
63. OŠ. Silvije Strahimir Kranjčević Levanjska Varoš 10.06.2019.
13.10-13.55 sati
Predavanja Snježana Numanović
64. OŠ. Ivana Mažuranića Vinkovci 10.06.2019. Predavanja Božica Dolić, Mara Živković
65. OŠ. Bršadin Bršadin 10.06.2019. Predavanja Božica Dolić, Mara Živković
66. OŠ. Gruda Gruda 10.06.2019. Predavanja Zoran Kajić
67. Srednja škola Valpovo Valpovo 11.06.2019.
10.55-11.40 sati
Predavanja Ruža Skenderović
68. OŠ. Budrovci Budrovci 11.06.2019.
8.00 – 9.35 sati
Predavanja Snježana Numanović
69. Srednja strukovna škola Đakovo 11.06.2019.
14.00-14.45 sati
Predavanja Snježana Numanović
70. Osnovna škola Šime Budinića Zadar 11.06.2019
8.45 sati
Predavanja NikolinaPaleka
71. OŠ. Marije Jurić Zagorke Zagreb 12.06.2019.
14.00-15.30 sati
Predavanja
(4. razredi)
Anđelka Pejaković
72. OŠ. Hinka Juhna Podgorač 12.06.2019
11.05- 11.50 sati
Predavanja Ruža Skenderović
73. Srednja strukovna škola Đakovo 12.06.2019.
14.00-14.45 sati
Predavanja Snježana Numanović
74. Srednja strukovna škola Đakovo 12.06.2019.
14.50-15.35 sati
Predavanja Snježana Numanović
75. OŠ. Ivana Mažuranića Vinkovci 12.06.2019. Predavanja Nada Matić, Tatjana Oršolić
76. OŠ Veliko Trojstvo Veliko Trojstvo 11.6.2019./8.50 Predavanja Vesna Bradić
77. POŠ Veliki Zdenci Veliki Zdenci 12.6.2019. – 10:50 predavanje Grozdana Grubišić-Popović
78. OŠ. Ivana Meštrovića Zagreb 13.06.2019.
8.00-14.00 sati
Predavanja voće, povrće
(2.razred)
Joško Bubalo
79. OŠ Kardinala Alojzija Stepinca Krašić 01.06.2019. Posjet PG-u Dunja Prvčić
80. OŠ. Sirač Sirač 06.06.2019.
10.00 sati
Posjet PG-u Grozdana Grubišić-Popović
81. SS. Dragutina Stražimira Sv.Ivan Zelina 06.06.2019.
8.00 sati
Posjet PG-u Ana Posedi
82. OŠ. Ston Ston 07.06.2019. Posjet PG-u Ivana Tomac Talajić
83. OŠ. Matije Petra Katančića Valpovo 10.06.2019.
10.00-12.00 sati
Posjet PG-u Ruža Skenderović
84. OŠ. Jure Filipovića Barban 12.06.2019.
10.00 sati
Posjet PG-u Ivanka Bervida, Zrinka Krpan Buić
85. Obrtnička i tehnička škola Dubrovnik 12.06.2019. Posjet PG-u Zoran Kajić
86. OŠ. Ivana Meštrovića Zagreb 13.06.2019.
8.00-14.00 sati
Posjet PG-u Joško Bubalo
87. OŠ U Đulovcu Đulovac 13.6.2019. – 10:00 posjet PG-u Grozdana Grubišić-Popović
88. OŠ. Komarevo Sisak 14.06.2019.
9.00 sati
Posjet PG-u Marija Petir
89. OŠ. Unešić Unešić 07.06.2019. Sjetva, sadnja i održavanje nastave u vrtu Jelena Brkić Terzanović, Karlo Rubelj
90. OŠ. Matija Gubec Magadenovac 10.06.2019.
8.35-9.20 sati
Sjetva, sadnja i održavanje
školskih vrtova-Paket 1.
Ruža Skenderović